Kariera
WUPRINŻ

U nas każdy pracownik ma możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się pracą w naszej firmie! Jesteśmy zespołem ambitnych i zaangażowanych osób, dla których pasja i zaangażowanie w pracę są niezwykle ważne. Rozpoczynając karierę w WUPRINŻ, dołączysz do zgranego zespołu, który zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro klienta oraz rozwój swoich pracowników.

Sprawdź otwarte oferty pracy i aplikuj na dane stanowisko lub wyślij nam swoje CV a my odezwiemy się do Ciebie, kiedy znajdziemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz posiadanych kwalifikacji.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

WUPRINŻ S.A. firma budowlana z branży wodno-kanalizacyjnej obecna na rynku od ponad 50 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ – SPAWACZ

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie prac spawalniczych, prac ślusarskich
  • prace przygotowawcze dla konstrukcji i instalacji spawanych
  • montaż konstrukcji i instalacji przemysłowych

Wymagania:

  • podstawowe uprawnienia spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego na poziomie podstawowym
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (preferowane kierunkowe spawacz-ślusarz)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji , w tym uzyskanie certyfikowanych uprawnień spawalniczych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (np. wczasy pod gruszą, refundacja obozów dla dzieci, karta MULTISPORT)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WUPRINŻ S.A. z siedzibą w Poznaniu ul. Straży Ludowej 35, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WUPRINŻ S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest WUPRINŻ S.A. ul. Straży Ludowej 35, 60-465 Poznań, kontakt do Inspektora Danych Osobowych: iod@wuprinz.pl. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i będą przetwarzane przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Na każdym etapie przetwarzania danych osobowych mają Państwo prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

WUPRINŻ S.A. firma budowlana z branży wodno-kanalizacyjnej obecna na rynku od 50 lat
poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. kosztorysowania

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji przetargowych, w tym projektów i wymagań technicznych,
  • wycena robót budowlano – montażowych,
  • opracowanie kosztorysów ofertowych,
  • przygotowanie ofert przetargowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie – Inżynieria środowiska lub tożsame,
  • doświadczenie w zakresie wycen robót budowlano- montażowych w branży wodno-kanalizacyjnej,
  • doświadczenie na stanowisku kosztorysanta w branży wodno-kanalizacyjnej,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomość programów kosztorysowych, np. NORMA, SYKAL lub KOBRA,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji oraz rysunków technicznych z branży wod.-kan.,
  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:                                                                              „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WUPRINŻ S.A. z siedzibą w Poznaniu 60-465, przy ul. Straży Ludowej 35, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WUPRINŻ S.A. ul. Straży Ludowej 35, 60-465 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane osobowe zawarte w korespondencji elektronicznej są przetwarzane przez WUPRINŻ S.A. w celu umożliwienia kontaktu e-mailowego z administratorem oraz w celu podejmowania kontaktu z adresatami, dokumentowania ustaleń dokonywanych z klientami, kontrahentami, innymi osobami, ochrony przed roszczeniami oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń – przez rok od wpływu korespondencji, chyba że wiadomości zawierają treść istotną dla dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, wówczas wybrane wiadomości będziemy przechowywać do 3 lat. Zawarcie w wiadomości zapytania o informacje handlowe stanowi zgodę na otrzymanie żądanych informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez nadawcę adres e-mail. Wyrażoną zgodę można cofnąć w każdym momencie, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Osobom, których dane osobowe dotyczą, przysługują wszystkie prawa wynikające z RODO, w szczególności prawo do sprzeciwu, usunięcia, dostępu do danych, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania. Pełna klauzula informacyjna jest dostępna TUTAJ