Aktualności

23.10.2020 - Budowa zbiornika retencyjnego na osiedlu Kiekrz

W dniu 20.10.2020 firma WUPRINŻ S.A. podpisała umowę z Miastem Poznań na realizację zadania pn. Opracowanie dokumentacji technicznej i realizacja robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa zbiornika retencyjnego na osiedlu Kiekrz”.
więcej


05.10.2020 - Budowa drugiego ciągu reaktora biologicznego modernizowanej oczyszczalni ścieków w Łęczycy, gmina Komorniki

W dniu 01.10.2020 konsorcjum firm WUPRINŻ S.A. - Lider konsorcjum, Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o. o. - Partner I konsorcjum oraz POSTER Zakład Automatyzacji Sp. z o. o. - Partner II konsorcjum podpisało z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych KOMORNIKI Sp. z o. o. umowę dotyczącą realizacji kontraktu pn. Budowa drugiego ciągu reaktora biologicznego modernizowanej oczyszczalni ścieków w Łęczycy, gmina Komorniki.
więcej


22.07.2020 - Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło

Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło
więcej


08.07.2020 - Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową) oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina – zaprojektowanie i wykonanie

W dniu 07.07.2020 konsorcjum firm w składzie: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROBUD S.A. - Lider konsorcjum oraz WUPRINŻ S.A. - Partner konsorcjum podpisało z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie umowę na realizację kontraktu pn. Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową) oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina – zaprojektowanie i wykonanie – etap I.
więcej


07.07.2020 - Zespół Szkół Budowlanych Poznań - Nabór 2020

Zespół Szkół Budowlanych Poznań - Nabór 2020
więcej


23.06.2020 - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary, gmina Wisznia Mała - Etap IA Psary wschodnie - Podetap 2

W dniu 12.06.2020 firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym, Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej, z siedzibą w Strzeszowie przy ul. Lipowej 15; 55-114 Wisznia Mała, umowę na Budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary, gmina Wisznia Mała - Etap IA Psary wschodnie - Podetap 2.
więcej


02.04.2020 - Rozbudowa i przebudowa kanalizacji deszczowej z budową zbiorników retencyjnych i infrastrukturą towarzyszącą (kontrakt V)

W dniu 11.03.2020 firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Miastem Gorzów Wielkopolski umowę na Rozbudowę i przebudowę kanalizacji deszczowej z budową zbiorników retencyjnych i infrastrukturą towarzyszącą (Kontrakt V) - "Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Miasta Gorzowa Wlkp. - etap I".
więcej


01.04.2020 - Budowa sieci kanalizacji deszczowej od ulicy Bogusława IV do rzeki Ina w Stargardzie

W dniu 03.02.2020 firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Gminą Miasto Stargard umowę na Budowę sieci kanalizacji deszczowej od ulicy Bogusława IV do rzeki Ina w Stargardzie.
więcej


29.03.2020 - Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dopiewie

W dniu 26.09.2019 firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym, Gminą Dopiewo, z siedzibą przy ul. Leśnej 1c ; 62-070 Dopiewo, umowę na Rozbudowę i Modernizację Oczyszczalni Ścieków w Dopiewie.
więcej


10.10.2019 - Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Wenecja

W dniu 26.09.2019 konsorcjum firm WUPRINŻ S.A. oraz Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „ALFA” Sp. z o. o. podpisało z Zamawiającym, Zakładem Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Mickiewicza 22a, 88-400 Żnin, umowę na Budowę sieci kanalizacyjnej w Wenecji.
więcej


29.07.2019 - Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina

W dniu 12.06.2019 r. konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Robót Drogowych “DROBUD” S.A. oraz WUPRINŻ S.A. podpisały z Zamawiającym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie umowę na realizację kontraktu p.n. „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową) oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina - zaprojektowanie i wykonanie - ETAP II " w formule zaprojektuj i wybuduj.
więcej


02.04.2019 - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gmin Czerwonak i Pobiedziska

W dniu 26.03.2019 r. Firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. Kontrakt 7,8 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gmin: Czerwonak i Pobiedziska.
więcej


02.04.2019 - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Swarzędz

W dniu 26.03.2019 r. Firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktów pn. Kontrakt 5,6 - Realizacja inwestycji polegającej na wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie Gminy Swarzędz.
więcej


21.11.2018 - Modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Zawiszy Czarnego i Bohaterów Getta w Żarach

W dniu 15.11.2018 r. Firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Zakładem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. umowę na realizację kontraktu pn. „Modernizacja sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Zawiszy Czarnego i Bohaterów Getta w Żarach”.
więcej


21.06.2018 - TYTAN 2018

21 czerwca 2018 r. podczas Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii "INŻYNIERIA Bezwykopowa" Konsorcjum firm: WUPRINŻ S.A. (lider), Sanimet sp. z o.o., Hydro-Marko sp. z o.o. s.k., PTHU Hydro-Marko Maria Pluta otrzymało wyróżnienie w kategorii Projekt roku - nowa instalacja
więcej


30.01.2018 - Statuetka im. Rogera Sławskiego za rok 2017 w kategorii WIELKOPOLSKA FIRMA ROKU W BUDOWNICTWIE

30 stycznia 2018 r. podczas targów budownictwa Budma, WUPRINŻ Spółka Akcyjna otrzymała prestiżową nagrodę za wybitne osiągnięcia - statuetkę im. Rogera Sławskiego w kategorii WIELKOPOLSKA FIRMA ROKU W BUDOWNICTWIE.
więcej


26.01.2018 - „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Santok poprzez budowę sieci kanalizacyjnej, sieci wodociągowej oraz oczyszczalni ścieków w miejscowości Jastrzębnik”: „Budowa sieci kanalizacji podciśnieniowej w miejscowości Lipki Wielkie – etap Ia”, „Budowa sieci kanalizacji podciśnieniowej w miejscowości Lipki Wielkie – etap Ib”

W dniu 25.01.2018 r. konsorcjum firm w składzie WUPRINŻ S.A. i Envirotech Sp. z o.o. podpisało z Zamawiającym Gminą Santok umowę na realizację kontraktu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Santok poprzez budowę sieci kanalizacyjnej, sieci wodociągowej oraz oczyszczalni ścieków w miejscowości Jastrzębnik”: „Budowa sieci kanalizacji podciśnieniowej w miejscowości Lipki Wielkie – etap Ia”, „Budowa sieci kanalizacji podciśnieniowej w miejscowości Lipki Wielkie – etap Ib”.
więcej


06.11.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. zakupów i ewidencji magazynowej

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. zakupów i ewidencji magazynowej
więcej


05.10.2017 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 7 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Czerwonak.

W dniu 04.10.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. oraz TERLAN Sp. z o.o. podpisały z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 7 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Czerwonak".
więcej


03.10.2017 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 6 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Swarzędz.

W dniu 02.10.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. oraz TERLAN Sp. z o.o. podpisały z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 6 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Swarzędz”.
więcej


27.09.2017 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 8 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Pobiedziska.

W dniu 26.09.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. oraz TERLAN Sp. z o.o. podpisały z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap IV, KONTRAKT 8 - Realizacja inwestycji polegającej na wykonaniu projektów budowlanych, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i opinii, na rzecz Zamawiającego oraz wybudowaniu sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami oraz przyłączami na terenie gminy Pobiedziska”.
więcej


26.09.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier Budowy

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier Budowy
więcej


06.09.2017 - Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brenno

W dniu 05.09.2017 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Gminą Wijewo umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brenno”.
więcej


27.07.2017 - Budowa sieci wodociągowej DN 400 mm, L ca 7,1 km, doprowadzającej wodę do SUW Stara Miłosna, na terenie Dzielnicy Wesoła i Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy z podziałem na zadania

W dniu 26.07.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. oraz WIERTMAR Sp. z o.o. podpisały z Zamawiającym umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa sieci wodociągowej DN 400 mm, L ca 7,1 km, doprowadzającej wodę do SUW Stara Miłosna, na terenie Dzielnicy Wesoła i Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy z podziałem na zadania”
więcej


26.07.2017 - Budowa oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Sławsk

W dniu 25.07.2017 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Lider), ATA TECHNIK Sp. z o.o. S.K.A. (Partner) oraz HYDROWAT K. Kowalski (Partner), podpisały z Zamawiającym Gminą Rzgów umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Sławsk”.
więcej


21.07.2017 - Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Uciechów

W dniu 20.07.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A., ENVIROTECH Sp. z o.o. oraz STALBUDOM Sp. z o.o. podpisały z Zamawiającym Odolanowskim Zakładem Komunalnym Sp. z o.o. umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Uciechów”.
więcej


20.07.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. kamerowania

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. kamerowania
więcej


20.07.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. zakupów w dziale handlowym

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Referent ds. zakupów w dziale handlowym
więcej


06.07.2017 - Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej - rejon ul. Gajowej w Koninie - na wschód od ul. Przemysłowej dla os. mieszkaniowego

W dniu 05.07.2017 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej - rejon ul. Gajowej w Koninie - na wschód od ul. Przemysłowej dla os. mieszkaniowego".
więcej


05.07.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Spawacz

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Spawacz
więcej


04.07.2017 - Przebudowa gazociągu ś/c DN 600 stal na gazociąg DN 500 PE w m. Poznaniu ul. Leszczyńska

W dniu 03.07.2017 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Polską Spółką Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu umowę na realizację kontraktu pn. „Przebudowa gazociągu ś/c DN 600 stal na gazociąg DN 500 PE w m. Poznaniu ul.Leszczyńska”.
więcej


03.07.2017 - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Staromorzysławskiej na os. Morzysław w Koninie

W dniu 14.06.2017 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Staromorzysławskiej na os. Morzysław w Koninie”.
więcej


03.07.2017 - Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Raciążu

W dniu 06.06.2017 r. Konsorcjum firm w składzie: HUSAR (Lider) oraz WUPRINŻ S.A. (Partner) podpisało z Gminą Miasta Raciąż umowę na realizację kontraktu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Raciążu”.
więcej


03.07.2017 - Swarzędz - kanalizacja sanitarna w ul. Łowęcińskiej i Wrzesińskiej w m. Jasin

W dniu 02.06.2017 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym AQUANET S.A. umowę na realizację kontraktu pn. „Swarzędz - kanalizacja sanitarna w ul. Łowęcińskiej i Wrzesińskiej w m. Jasin”.
więcej


02.07.2017 - Przebudowa ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wlkp.

W dniu 24.05.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. i Maldrobud podpisały umowę na realizację kontraktu pn. „Przebudowa ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wlkp.”.
więcej


02.07.2017 - Modernizacja Zbiorników wody czystej nr 7-12 w Mosinie Pożegowie

W dniu 31.05.2017 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Lider), PROCOLOR (Partner), HUSAR (Partner) oraz POSTER (Partner) podpisało z Zamawiającym AQUANET S.A. umowę na realizację kontraktu pn. „Modernizacja Zbiorników wody czystej nr 7-12 w Mosinie Pożegowie”.
więcej


01.07.2017 - Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik

W dniu 17.03.2017 r. Konsorcjum firm w składzie: EKOWODROL (Lider), WUPRINŻ S.A. (Partner) oraz TERLAN (Partner) podpisało z Zamawiającym Związkiem Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego umowę na realizację kontraktu pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Czaplinku - Wodnik”.
więcej


29.06.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Robotnik budowlany

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Robotnik budowlany
więcej


29.06.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Monter zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Monter zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych
więcej


29.06.2017 - WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Brygadzista.

WUPRINŻ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Brygadzista.
więcej


10.05.2017 - Zapraszamy do naszego stoiska na Targi WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 134 podczas Targów WOD-KAN 2017 odbywających się w dniach 16.-18.05.2017 r. w Bydgoszczy.
więcej


21.04.2017 - Rozbiórka oczyszczalni ścieków na Os. Zamość we Wronkach wraz z budową przepompowni ścieków, kolektorów tłocznych i sieci wodociągowej

W dniu 21.04.2017 roku firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Przedsiębiorstwem Komunalnym Sp. z o.o. we Wronkach umowę na roboty pn.: "Rozbiórka oczyszczalni ścieków na Os. Zamość we Wronkach wraz z budową przepompowni ścieków, kolektorów tłocznych i sieci wodociągowej".
więcej


20.04.2017 - Budowa sieci kanalizacji deszczowej - etap I i II wraz z przebudową ulic Niepodległości - odcinek 2.1 oraz C-D i plac manewrowy, Legionów, Strajków Szkolnych, Dzieci Miłosławskich, Powstańców Wielkopolskich, Żołnierzy Września

W dniu 20.04.2017 r. firmy WUPRINŻ S.A. oraz Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk Spółka komandytowa podpisały z Zamawiającym Gminą Miłosław umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa sieci kanalizacji deszczowej - etap I i II wraz z przebudową ulic Niepodległości - odcinek 2.1 oraz C-D i plac manewrowy, Legionów, Strajków Szkolnych, Dzieci Miłosławskich, Powstańców Wielkopolskich, Żołnierzy Września”
więcej


20.02.2017 - Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

WUPRINŻ S.A. zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty
więcej


05.01.2017 - WUPRINŻ S.A. ogłasza zapytanie ofertowe

WUPRINŻ S.A. ogłasza zapytanie ofertowe na dostawę do siedziby Zamawiającego kompletnego zestawu: koparki DOOSAN model DX255LC-5 wraz z wyposażeniem specjalistycznym: wibromłotem ICE 625B oraz łyżką przesiewającą ROTOSTAR 7.
więcej


06.12.2016 - Kolektor sanitarny Junikowski na odcinku od ul. Samotnej do ul. Głogowskiej

W dniu 6.12.2016 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Aquanet S.A. umowę na realizację kontraktu pn. „Kolektor sanitarny Junikowski na odcinku od ul. Samotnej do ul. Głogowskiej.”
więcej


06.12.2016 - Oczyszczalnia ścieków deszczowych dla Zakładu Nr 1 w Poznaniu, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

W dniu 6.12.2016 r. firma WUPRINŻ S.A. otrzymała zlecenie od firmy Volkswagen Poznań Sp. z o.o. na realizację zadania pn. „Oczyszczalnia ścieków deszczowych dla Zakładu Nr 1 w Poznaniu, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.”
więcej


08.08.2016 - Budowa pełnej infrastruktury technicznej wraz z drogą – ul. Tysiąclecia w Golęczewie, Gmina Suchy Las

W dniu 8.08.2016 r. Konsorcjum firm WUPRINŻ S.A. (Lider Konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Budowlane LITZ – Przemysław Fietz podpisało z Zamawiającym Urzędem Gminy Suchy Las umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa pełnej infrastruktury technicznej wraz z drogą – ul. Tysiąclecia w Golęczewie, Gmina Suchy Las.”
więcej


13.06.2016 - TYTAN 2016

Konsorcjum firm WUPRINŻ S.A. oraz PPRiUS REMKAN Sp. z o.o. otrzymało nominację do prestiżowej nagrody branżowej TYTAN 2016.
więcej


23.05.2016 - Gazele Biznesu 2015

WUPRINŻ Spółka Akcyjna została wyróżniona Gazelą Biznesu 2015 w 16. Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm
więcej


20.10.2015 - Budowa systemu odprowadzania wód opadowych z rejonu zachodniej części miasta Gorzów Wlkp.

W dniu 20.10.2015 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Miasto Gorzów Wlkp. umowę na realizację kontraktu pn. „Budowa systemu odprowadzania wód opadowych z rejonu zachodniej części miasta Gorzów Wlkp.”
więcej


17.03.2015 - Przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Osiek Mały gm. Osiek Mały

W dniu 17.03.2015 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Lider Konsorcjum) oraz ELSTAR – BIO Górny Sp. z o.o. (Konsorcjant) podpisało z Zamawiającym Gminą Osiek Mały umowę na realizację kontraktu pn. "Przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Osiek Mały gm. Osiek Mały".
więcej


27.02.2015 - Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych: K16 - Murowana Goślina - kanalizacja sanitarna w ulicy Młyńskiej oraz K15 - Murowana Goślina - kanalizacja sanitarna w ulicy Spokojnej i Podgórnej.

W dniu 27.02.2015 r. konsorcjum firm WUPRINŻ S.A. oraz PROCOROL Paweł Urbański Sp.j. podpisało z Zamawiającym AQUANET Spółka Akcyjna umowę na realizację kontraktu pn.: "Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych: K16 – Murowana Goślina – kanalizacja sanitarna w ulicy Młyńskiej oraz K15 - Murowana Goślina – kanalizacja sanitarna w ulicy Spokojnej i Podgórnej."
więcej


19.02.2015 - Budowa kolektora deszczowego na odcinku od ulicy Wierzbięcice do wylotu do rzeki Warty w Poznaniu

W dniu 19.02.2015 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Poznańskie Inwestycje Miejskie sp. z o.o., umowę na realizację kontraktu pn. : „Budowa kolektora deszczowego na odcinku od ulicy Wierzbięcice do wylotu do rzeki Warty w Poznaniu”.
więcej


19.02.2015 - Roboty budowlane: Rozbudowa kolektorów sanitarnych z odbudową ulic w aglomeracji Środa Wlkp. – ZADANIE 7

W dniu 19.02.2015 r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z zamawiającym Urząd Miejski W Środzie Wlkp. umowę na realizację kontraktu pn.: "Roboty budowlane: Rozbudowa kolektorów sanitarnych z odbudową ulic w aglomeracji Środa Wlkp. – ZADANIE 7"
więcej


26.11.2014 - Budowa ulicy Poznańskiej w Kamionkach wraz z kanalizacją deszczową (gm. Kórnik)

W dniu 26.11.2014 r. WUPRINŻ S.A. podpisała z zamawiającym Gminą Kórnik umowę na realizację kontraktu pn.: "Budowa ulicy Poznańskiej w Kamionkach wraz z kanalizacją deszczową".
więcej


21.11.2014 - Konferencja TISNOB 2014

W dniach od 19 do 21 listopada 2014 r. w Centrum Brovaria Stary Rynek w Poznaniu odbyła się IV Krajowa i II Międzynarodowa Konferencja Naukowa o tematyce "Trwałość i skuteczność napraw obiektów budowlanych".
więcej


22.08.2014 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – Etap III kontrakt PK1 – Gmina Pobiedziska, CK1 Gmina Czerwonak, CK3 – Gmina Czerwonak, MK1 – Gmina Murowana Goślina.

W dniu 22.08.2014r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – Etap III kontrakt PK1 – Gmina Pobiedziska, CK1 Gmina Czerwonak, CK3 – Gmina Czerwonak, MK1 – Gmina Murowana Goślina.
więcej


22.08.2014 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap III. Kontrakt SK3 – Gmina Swarzędz – Rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej zlewni ul. Grudzińskiego w Swarzędzu

W dniu 22.08.2014r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z Zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – etap III”. Kontrakt SK3 – Gmina Swarzędz – Rozdzielenie kanalizacji ogólnospławnej zlewni ul. Grudzińskiego w Swarzędzu.
więcej


21.03.2014 - Aglomeracja Poznań: Modernizacja kanalizacji sanitarnej i wodociągowej (korekta połączeń w sieciach kanalizacji sanitarnej i wodociągowej) na terenie Sołacza w Poznaniu.

W dniu 20.03.2014 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Pełnomocnik – Lider Konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „BUDOPOL-Poznań” Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum) podpisało z Zamawiającym AQUANET S.A. umowę na realizację kontraktu pn. "Aglomeracja Poznań: Modernizacja kanalizacji sanitarnej i wodociągowej (korekta połączeń w sieciach kanalizacji sanitarnej i wodociągowej) na terenie Sołacza w Poznaniu".
więcej


19.03.2014 - Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – Kontrakt VIIIA – gmina Czerwonak

W dniu 19.03.2014r. firma WUPRINŻ S.A. podpisała z zamawiającym Związkiem Międzygminnym „Puszcza Zielonka” umowę na realizację kontraktu pn. : „Kanalizacja obszaru Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka i okolic – Kontrakt VIIIA – gmina Czerwonak – sieci, przyłącza” Nr ref. 271-09/2013
więcej


10.01.2014 - Budowa i wymiana sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w gminie Santok

W dniu 9.01.2014 r. WUPRINŻ S.A. podpisała umowę na realizację kontraktu pn: "Budowa i wymiana sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w gminie Santok".
więcej


03.12.2013 - Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Kamionki (gm. Kórnik)

W dniu 27.11.2013 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Pełnomocnik – Lider Konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „BUDOPOL-POZNAŃ” Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum), podpisało z zamawiającym AQUANET S.A. umowę na realizację kontraktu p.n. „Aglomeracja Kórnik: Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Kamionki (gm. Kórnik)”.
więcej


26.07.2013 - Budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączeniami w Borówcu - Etap II

W dniu 25.07.2013 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Pełnomocnik – Lider Konsorcjum) i EKOWODROL Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum) podpisało umowę na budowę kanalizacji sanitarnej w Borówcu w ul. Głównej wraz z jej ulicami bocznymi. Jest to II etap budowy w ramach Projektu pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej dla ochrony zasobów wodnych w Poznaniu i okolicach – Etap I”.
więcej


18.07.2013 - Hermetyzacja osadników wstępnych w Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach

W dniu 18 lipca 2013 r. Konsorcjum firm w składzie: WUPRINŻ S.A. (Pełnomocnik – Lider Konsorcjum) AQUANET Krzesinki Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum) EKO PARTNERZY Sp. z o.o. (Partner Konsorcjum) HUSAR Budownictwo Inżynieryjne Sp.z o.o. (Partner Konsorcjum) podpisało z Zamawiającym – AQUANET S.A. umowę na wykonanie hermetyzacji 4 osadników wstępnych na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Gdyńskiej 1 w Koziegłowach.
więcej


12.04.2013 - Budowa kanalizacji dla PJO Zatorze IV i PJO Mirostowice Dolne w ramach projektu pn. "Budowa i modernizacja sieci oraz urządzeń wodno-kanalizacyjnych w aglomeracji Żary"

W dniu 12.04.2013 r. konsorcjum firm: WUPRINŻ S.A. i PROCOROL Paweł Urbański Sp. j. podpisały umowę na budowa kanalizacji dla PJO Zatorze IV i PJO Mirostowice Dolne w ramach projektu pn. "Budowa i Modernizacja sieci oraz urządzeń wodno-kanalizacyjnych w aglomeracji Żary".
więcej


12.02.2013 - Podpisanie umowy - "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej południowo-wschodniej części miasta Głogów"

W dniu 12.02.2013 WUPRINŻ S.A. podpisała w Głogowie umowę na roboty budowlane w zakresie przedsięwzięcia pod nazwą "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej południowo-wschodniej części miasta Głogów".
więcej


12.09.2012 - Podpisanie umowy - "Budowa i renowacja sieci wodociagowej i kanalizacji sanitarnej w Gorzowie Wlkp."

12 września 2012 r. konsorcjum firm: WUPRINŻ S. A. oraz POL-DRÓG Piła Sp. z o.o. podpisały umowę na realizację inwestycji pn. "Budowa i renowacja sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Gorzowie Wlkp".
więcej


19.07.2012 - Podpisanie umowy - "Rozbudowa kolektorów sanitarnych z odbudową ulic w aglomeracji Środa Wielkopolska"

18 lipca 2012 r, WUPRINŻ Spółka Akcyjna podpisała umowę na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa kolektorów sanitarnych z odbudową ulic w aglomeracji Środa Wielkopolska”, realizowanej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności.
więcej


15.07.2012 - Magistrala wodociągowa 1000 mm w ul. Piątkowskiej w Poznaniu – podpisanie umowy

WUPRINŻ Spółka Akcyjna podpisała z AQUANET S.A. w Poznaniu umowę na realizację inwestycji polegającej na wymianie magistrali wodociągowej z rur stalowych o średnicy φ1000 mm przebiegającej wzdłuż ul. Piątkowskiej w Poznaniu.
więcej


30.05.2012 - Zakończenie inwestycji „Modernizacja i przebudowa pompowni wody, przy ul. Koronnej w Poznaniu”

30 maja 2012 r. zakończyła się inwestycja modernizacji i przebudowy pompowni wody czystej przy ul. Koronnej w Poznaniu, realizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
więcej


15.04.2012 - OGŁOSZENIE

WUPRINŻ Spółka Akcyjna podaje do publicznej wiadomości, że rozpoczyna proces oferowania do sprzedaży lokali mieszkalnych wraz z przynależnymi pomieszczeniami gospodarczymi...
więcej


30.03.2011 - Zakończenie inwestycji „Rozbudowa sieci wodociągowo - kanalizacyjnej w strefie zurbanizowanej Łodzi dla dzielnic Górna i Polesie

30 marca 2011 r. w teatrze im. Jaracza w Łodzi odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Wodociągi i oczyszczalnia ścieków Łódź II”, w ramach którego WUPRINŻ S.A. zrealizował zadanie inwestycyjne pn. „Rozbudowa sieci wodociągowo - kanalizacyjnej w strefie zurbanizowanej Łodzi dla dzielnic Górna i Polesie".
więcej


18.08.2009 - Seminarium - Technologie bezwykopowe

18 sierpnia 2009 roku, WUPRINŻ S.A. wraz z firmą HTI Sp. z o.o. zorganizowało seminarium poświęcone technologiom bezwykopowym.
więcej


27.03.2009 - Podpisanie umowy - Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Starołęckiej i Głuszynie w Poznaniu

22 stycznia 2009 r, WUPRINŻ Spółka Akcyjna podpisała umowę na realizację inwestycji pn. "Aglomeracja Poznań: budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Starołęckiej i Głuszynie m. Poznań".
więcej


26.03.2009 - Nagroda Ministra Rozwoju Regionalnego

Na uroczystej gali zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Beneficjentów Funduszy Pomocowych, która odbyła się 23 marca 2009 r, w Toruniu, WUPRINŻ Spółka Akcyjna uhonorowana została nagrodą w konkursie pod Patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Lider Eko - Inwestycji - III edycji 2007 r”.
więcej


10.04.2008 - Uroczyste podpisanie umowy w Bydgoszczy

3 kwietnia 2008 r, WUPRINŻ Spółka Akcyjna, przy udziale Prezesa Zarządu Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy - Pana Stanisława Drzewieckiego oraz przedstawicieli władz miasta Bydgoszczy, podpisał umowę na realizację kontraktu pn. "Odprowadzenie ścieków deszczowych z obszarów stref ochronnych ujęć wód Las Gdański i Czyżkówko oraz rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej w Bydgoszczy - część nr 1"
więcej


05.02.2008 - Oczyszczalnia Ścieków w Kołbieli

23 stycznia 2008 r, odbył się odbiór i przekazanie do eksploatacji Oczyszczalni Ścieków w Kołbieli (woj. Mazowieckie), zrealizowanej przez WUPRINŻ Spółka Akcyjna, jako Lider konsorcjum z firmą Elstar-Bio Górny Sp. z o.o. ze Starego Miasta.
więcej


09.01.2008 - Informacja o przekształceniu

Informujemy, że Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, postanowieniem z dnia 31.12.2007 r., wpisał do tego rejestru przekształcenie Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych „WUPRINŻ-Poznań” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną pod firmą o nowym brzmieniu WUPRINŻ Spółka Akcyjna.
więcej


24.09.2007 - Rozbudowa sieci wodociągowo - kanalizacyjnej w strefie zurbanizowanej Łodzi - uroczyste podpisanie umowy

27 sierpnia 2007 r, Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WUPRINŻ - Poznań Sp. z o.o. (obecnie WUPRINŻ Spółka Akcyjna), jako Lider konsorcjum z firmą Pharmgas Sp. z o.o., podpisał umowę na realizację największego obecnie w Polsce kontraktu związanego z realizacją infrastruktury podziemnej - sanitarnej.
więcej


23.09.2007 - Ranking 100 najlepszych

W zakończonej właśnie dwunastej edycji corocznego rankingu 100 najlepszych firm w Wielkopolsce Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WUPRINŻ – Poznań Sp. z o.o. (obecnie WUPRINŻ Spółka Akcyjna), osiągnęło sukces zajmując 23 miejsce.
więcej


25.08.2007 - Uroczyste podpisanie umowy w Kaliszu

30 listopada 2006 r, Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WUPRINŻ – Poznań Sp. z o.o. (obecnie WUPRINŻ Spółka Akcyjna), przy udziale władz miasta Kalisza, w tym Prezydenta pana Janusz Pęcherza, podpisało umowę na realizację kontraktu „Przebudowa systemu odprowadzania ścieków w Kaliszu”.
więcej


23.08.2007 - Budowa sieci kanalizacyjnej w Wałbrzychu - podpisanie umowy

9 października 2006 r, w Zamku Książ, przy udziale przedstawicieli Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji – pana Przewodniczącego Stefanosa Ewangielu oraz pana Piotra Kruczkowskiego, Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WUPRINŻ – Poznań Sp. z o.o. (obecnie WUPRINŻ Spółka Akcyjna), podpisało umowę na realizację „Budowy sieci kanalizacyjnej - etap II” w Wałbrzychu.
więcej


09.01.1913 - Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej (rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową) oraz sieci wodociągowej w Centrum Jarocina – zaprojektowanie i wykonanie – etap I

więcej

Ostatnie realizacje